Категории
 

Фрези для шліфування бетону

Алмазна фреза, яку часто в народі називають алмазна чашка, призначена для шліфування поверхонь різноманітних матеріалів, таких як бетон, натуральний камінь та кераміка. 
Алмазні фрези поділяються на 2 основні групи:
•        для роботи з ручними кутошліфувальними машинами (болгарка) без водяного охолодження;
•        для роботи з промисловими шліфувальними машинами з водяним охолодженням.
Також алмазні фрези діляться на наступні типи:
- сегментні - шліфування бетону;
- з суцільним алмазним шаром - шліфування кераміки;
- з переривчастим алмазним шаром - шліфування кераміки, природного каменю.
Якість алмазної фрези залежить від якості компонентів та матеріалів з яких вона складається. Сталевий корпус повинен бути не тільки надійним, але й легким та збалансованим. Склад алмазного сегмента або алмазного шару (марка алмазного порошка, зв'язка, концентрація, зернистість) повинен бути ідеально підібраний та відповідати матеріалу, який буде обробляти фреза.
Існують різноманітні технології виготовлення алмазних фрез. В залежності від технології, коливається ціна та якість інструмента, що впливає на ресурс, продуктивність та питомі витрати:
•       Спікання - процес відбувається в металевих прес-формах з використанням тиску та високих температур в автоматичному режимі. Ця технологія забезпечує можливість виробництва інструменту професійного класу з заданими характеристиками, що відповідають умовам його експлуатації.  
•       Контактне зварювання - наварювання алмазних сегментів до корпусу фрези в автоматичному режимі. Дана технологія не перегріває сегмент, в рази збільшуючи міцність закріплення. Це впливає на більш високий термін використання. 
•       Напаювання - застаріла технологія виготовлення алмазних фрез. Закріплення сегментів виконується за допомогою напаювання їх на корпус. 
Компанія Ді-Стар виготовляє алмазні фрези виключно із найкращих компонентів ТОП якості і тільки з використанням найсучасніших технологій: контактне зварювання та спікання.
Весь алмазний інструмент виробництва Ді-Стар, включаючи алмазні шліфувальні фрези, поділяється на 3 класи: 
•       3D (Bestseller class) – професійний інструмент з хорошим співвідношенням ціна/ресурс/продуктивність;
•       5D (Extra class) – професійний інструмент з найкращим співвідношенням ресурс/продуктивність/питомі витрати на обробку;
•       7D (Industrial class) – професійний інструмент ТОП-класу, відповідаючий найвищим вимогам. 
Для зручності замовників алмазні фрези виробництва Ді-Стар пофарбовані в різні кольори, що дозволяє миттєво виявити для якого матеріалу вони призначені:
•       Блакитний - фреза призначена для шліфування бетону;
•       Білий або безбарвний - фреза призначена для шліфування кераміки;
•        Зелений - фреза призначена для шліфування натурального каменя. 
Для різного використання, властивості фрез повинні бути відповідні. Наприклад, для шліфування бетонної стяжки, фреза повинна мати велику площу алмазного шару та володіти високим ресурсом, що витримує абразивні умови. Для зняття швів з опалубки та лакофарбового покриття, сегменти фрези повинні мати "агресивну" форму. При роботі на висоті з витягнутими руками, фреза повинна бути легкою та високопродуктивною. Всі ці особливості враховані в широкій лінійці фрез Ді-Стар.

В этой категории нет товаров.
(067) 401-14-54
Інструмент Профі © 2022