Категории
 

CAMC-W ЗАЛІЗОБЕТОН

Свердління великим діаметрами свердл, потребує потужного обладнання (2-5 кВт) і постійної подачі води. При свердлінні всередині приміщення (особливо після ремонту), частою є проблема забруднення робочої зони. В даному випадку ефективним рішенням буде використання пристрою для відведення пилу і мокрого шламу типу AquaDUSTER (™ MECHANIC), який під’єднується до промислового пилососа.
Для свердління без охолодження рекомендується використовувати дриль чи перфоратор потужністю не менше 1,2кВт або спеціальні дрилі з мікроударом, які забезпечують високу швидкість свердління навіть для міцних марок бетону.
  Для видалення пилу, під час процесу сухого свердління, застосовуються різноманітні пристосування, які під’єднуються до пилососа. При не глибокому свердлінні (під розетки), оптимальним рішенням є застосування пристосувань типу FixDUSTER  і DrillDUSTER (™ MECHANIC). У першому випадку, свердління можливо виконувати без центрувального буру. 
Для пиловидалення при глибокому свердлінні, застосовують спеціальні адаптери, що встановлюються на вал свердла і підключаються до пилососа. Відбір пилу виконується через внутрішній отвір свердла і порожнину валу. Такі адаптери інколи в комплекті до дрилі або продаються окремо (DrillSTREAM  в ™ MECHANIC).

В этой категории нет товаров.
(067) 401-14-54
Інструмент Профі © 2022