Категории
 

Мотоблоки

Мотоблоки
 
 

         Мотоблок - універсальний мобільний енергетичний засіб на базі одноосного шасі, різновид малогабаритного трактора. Слово мотоблок увійшло у вжиток в російській мові в 1980-і роки. Воно замінило незручні у вживанні терміни, використовувані раніше: пішохідний трактор, малогабаритний пішохідний трактор, одноосний трактор. Оператор, керуючий мотоблоком, крокує слідом за машиною по оброблюваної грунті, тримаючи машину за ручки управління.

За способом агрегатування з знаряддям розрізняють колісні мотоблоки та мотокультиватори (мотоорудія). Однак, жорсткої класифікації немає і машини володіють ознаками мотокультиватора можуть називатися «мотоблоком» (наприклад, мотокультиватор Крот), а машини володіють ознаками мотоблока можуть називатися «культиватор» (наприклад, мотоблок Caiman Quatro Junior).

У колісного мотоблока робота знаряддя здійснюється за рахунок тягового зусилля, створюваного колісної або гусеничної ходової частиною, а у мотокультиватора знаряддя (фреза, пропольнік) встановлюється на провідну вісь замість коліс. Багато мотоблоки допускають різні схеми агрегатування, але, як правило, для легких мотоблоків базовою комплектацією є фрезерний мотокультиватор, а для важких - колісний плуг.

В этой категории нет товаров.
(067) 401-14-54
Інструмент Профі © 2022