Категории
 

Масла для сільськогосподарської техніки Mannol

Масла для сільськогосподарської техніки Mannol

На ринку можна знайти досить велику кількість німецьких виробників масел, і практично кожен з них має дійсно відмінною якістю. Моторне масло Mannol відомо українському водієві достатньо давно. Історія самого бренду досить велика і багата, і відома тим, що сам процес виробництва практично повністю автоматизований. Цим похвалитися може далеко не кожна компанія.
Про бренд Mannol

Торгова марка належить відомому німецькому концерну SCT-Vertriebs, виробничі потужності якого розташовані по всій Європі. За понад 20 років роботи, компанія істотно розширила асортимент і зайняла провідні позиції на ринку.
переваги компанії

Всі без винятку лінійки автомобільних масел компанії:

    Забезпечують належний мастило мотора;
    Захищають від утворення відкладень;
    Захищають від зносу;
    Мають антикорозійний ефект.

На українському ринку ви можете знайти масло Маноло в категоріях мінеральні, синтетичні і напівсинтетичні масла. Моторне масло Mannol з категорії мінеральних, може бути використано незалежно від сезону. Для кожного конкретного автомобіля слід підбирати свій тип, виходячи з параметрів. У цій лінійці представлені такі автомастила як: Diesel 15W40, Gasoil, Safari 20W50, Special Plus, Standard 15W40, Universal 15W40.

Напівсинтетика компанії також розрахована на всесезонне застосування. У даній асортиментній лінійці представлені наступні масла: Classic 10W40, Defender 10W40, Diesel Extra 10W40, Energy 5W-30, Favorit 15W50, Gasoil Extra і інші.

Серія синтетичних автомастил досить велика і універсальна. Завдяки особливій формулі, може застосовуватися в будь-який час року: Diesel TDI 5W-30, Elite 5W40, Energy Combi LL, Energy Formula JP та інші. Масло Маноло цієї серії може бути використано на сучасних бензинових двигунах, а також буде цікаво для водіїв азіатських автомобілів. Вся продукція компанії має необхідні допуски і специфікації від відомих виробників, таких як Volvo, Ford, Mercedes-Benz і ряду інших. Автомастила від Маноло реалізуються в більш ніж 52 країн на 5 континентах по всьому світу,

В этой категории нет товаров.
(067) 401-14-54
Інструмент Профі © 2022