Категории
 

Антикорозійні засоби для авто

Антикорозійні засоби для авто

         Сучасний заводський антикор досить ефективно захищає кузов від корозії. Але ніщо не вічне. Щоб зберегти залізо в хорошому стані, захист потрібно оновлювати. Крім того, грамотна обробка допоможе на тривалий час сповільнити вже почався процес корозії.

         Крім видимого зносу лакофарбового покриття нижньої частини кузова від постійного «пескоструя» і дорожніх реагентів, неминуча корозія внутрішніх порожнин. У групі особливого ризику знаходяться також зварні шви і розвальцьовані з'єднання панелей дверей і кришки багажника. Біда таких зон - неповноцінні грунтування і фарбування навіть в заводських умовах.

         Процес корозії помітно прискорюється в прихованих порожнинах. Через погану вентиляцію там скупчуються волога і бруд упереміш з дорожніми реагентами, утворюючи електроліт - каталізатор корозії. І якщо видно її зовнішні прояви на зварних точках днища, на зварних швах і в місцях нахлеста панелей, значить всередині все набагато гірше.

Вид: Список / Таблица
На странице:
Сортировка:
Антикор чорний Mannol 9919 Anticor schwarz
Антикор чорний Mannol 9919 Anticor schwarz
Антикор чорний Mannol 9919 Anticor schwarz
  Антикор чорний Mannol 9919 Anticor shwarz MANNOL Anticor - високоякісний засіб для захисту і продовження терміну служби зовнішніх ча...
250 Грн.
  Антикор чорний Mannol 9919 Anticor shwarz MANNOL Anticor - високоякісний засіб для захисту і продовження терміну служби зовнішніх частин шасі, днища автомобіля, арок коліс і лонжеронів. Утворює надійний шар, що захищає від ударів гравію та дрібного каміння. Володіє відмінною стійкі …
250 Грн.
(067) 401-14-54
Інструмент Профі © 2022