Категории
 

Ремонт електроінструменту Київ

Ремонт електроінструменту Київ

ремонт електроінструменту

    Будь електроінструмент, навіть самого якісний, на жаль, виходить з ладу. Електроінструмент потребує постійного технічному обслуговуванні. Причому, як показує практика, якість ремонту електроінструменту ні в якому разі не повинно поступатися якістю самого інструменту. Кожна різновид електрообладнання потребує профілактичному огляді і періодичної ревізії, а іноді необхідні їх ремонт або налагодження.

Використання несправного інструменту це просто небезпечно! Зростає ризик травм, підвищується ймовірність остаточної поломки інструменту. Не кажучи вже про те, що якість продукції з використанням несправного інструменту, буде нижче.

Кому довірити ремонт інструменту

Ремонт електроінструменту в Києві можна довірити виключно професіоналам.

Чому вам вигідно звернутися саме в наш сервіс?


    Сервісний центр по ремонту електроінструменту, бензинового інструменту і садової техніки виконує роботи з ремонту та налагодження інструментів для приватних осіб і підприємств Києва.

Переваги сервісного центру перед приватними майстернями.

· Професійне технічне обслуговування інструменту. Наш сервісний центр - це колектив висококваліфікованих фахівців. Вони багато разів стикалися з типовими поломками, знають причини і можуть їх усунути за порівняно короткий час.

· Доступ до оригінальних запасних частин. Спеціалісти сервісного центру знають найбільш вразливі місця кожного інструменту і мають запас деталей, які найчастіше зношуються. Клієнту не доведеться чекати, поки привезуть потрібну деталь або вузол. Наша компанія використовує в роботі тільки оригінальні запасні частини. Незалежно від того, чи проводиться ремонт болгарок або відбійного молотка, ремонт перфоратора, - наші фахівці обслуговують обладнання тільки відповідно до вимог підприємства-виробника. Високий професіоналізм працівників компанії дозволяє працювати з інструментом від таких відомих марок, як Bosch, Makita, DeWalt, husqvarna, HILTI, Sturm, Енергомаш, Однак, якщо клієнт хоче, щоб ремонт обійшовся трохи дешевше, - ми можемо відновити роботу деталей. Інструмент буде працювати ще тривалий час.

·                   Доступні ціни. Конкуренція серед подібних підприємств досить висока, тому надто дорогим ремонт не буде.

· Широкий асортимент послуг. Звертаючись до сервісного центру, ви можете бути впевнені в тому, що список робіт по утриманню ваших інструментів в справному стані буде повним.

    Велика кількість найменувань обладнання, яке приймається в ремонт. Ми зможемо відремонтувати для вас такі види електрообладнання, як електропила, відбійний молоток, перфоратор, вібратори, міксер, рубанок, зварювальний апарат, акумуляторний шуруповерт, штроборез, фрезер, шліфувальна машина стрічкова, вібраційна, циркулярна пила і інші.

· Гарантія якості ремонту (тривалість гарантії на ремонт становить один місяць). Така гарантія - свідоцтво відмінної якості виконуваних робіт.

· Наша компанія має весь необхідний арсенал високоякісного обладнання. Замовляючи наші послуги, ви передаєте інструмент в надійні руки професійних майстрів!

· Оперативність виконання роботи, не на шкоду якості! Після закінчення ремонту, перш ніж віддати обладнання клієнту, - виробляються все

· Якщо вам необхідна професійна консультація, - ви можете отримати в нашій компанії всю необхідну інформацію щодо експлуатації та періодичності техобслуговування.

(067) 401-14-54
Інструмент Профі © 2022