Категории
 
достака1 достака

Купить Установка плазменной резки Патон ПРИ-40S DC

Купить Установка плазменной резки Патон  ПРИ-40S DC
Производитель: ПАТОН
Модель: ПРИ-40S DC
Наличие: В наличии
Цена: 12499 Грн.
Количество:  
   - или -   

В останні роки зросла популярність апаратів плазмової різки. Причиною цього стало застосування інверторних джерел живлення при створенні установок для плазмового різання металу, що дозволило не тільки здешевити пристрої, але і зробити їх більш компактними і легкими.

Основні переваги плазмового різання полягають у найвищому рівні продуктивності, можливості працювати з різними металами, високій точності та безпеці. Крім того, плазмова різка забезпечує значно якісніший зріз, не допускаючи перегартовування, напливів та утворення грату кромки. Таким чином, зріз майже не вимагає додаткової обробки. Також слід враховувати, що основний тепловий вплив здійснюється тільки на зону зрізу, в результаті метал майже не підлягає тепловій деформації.

Плазморіз ПАТОН™ ПРИ-40S дозволяє замінити малоефективну і небезпечну болгарку. З його допомогою можна розкроювати необхідний листовий метал і труби.

Перші моделі апаратів плазмової різки використовувалися виключно в промислових цілях: машино- і суднобудуванні, виготовленні металоконструкцій та ін. Сучасний плазморіз можна зустріти в звичайному гаражі, тому що його можна використовувати для власних потреб. Апарат плазмового різання металу дозволяє точніше управляти технологічним процесом, а також значно полегшує проведення робіт.

Ще одна сфера, де стане в нагоді ручний апарат плазмового різання металу – це художня обробка металу. Точність, простота в експлуатації і доступність використання плазмової установки ПРИ-40S практично в будь-яких умовах дозволяє використовувати обладнання в наступних сферах:

  • Промисловість – апарат повітряно-плазмового різання металу в основному застосовується у випадках, де існує необхідність у швидкому розрізанні будь-якого струмопровідного матеріалу.
  • Побутовий сектор – в цій сфері обладнання для ручного плазмового різання металу поки не отримало широкого розповсюдження. В основному це пов’язано з тим, що ручні плазморізи порівняно недавно надійшли у вільний продаж. В основному застосування плазморіза в побутових цілях пов’язане з фігурною різкою металу. Деякі будівельні бригади використовують обладнання під час покрівельних, сантехнічних та інших робіт.

Повітряно-плазмова різка апаратом ПАТОН™ ПРИ-40S заснована на принципі подачі розігрітого повітря під тиском на оброблювальну поверхню. Плазма – це повітря, яке розігрівається до температури 25-30 тис градусів за допомогою електричної дуги. Принцип дії плазморіза заснований на зміні властивостей повітря при його миттєвому розігріванні до максимально високих температур. У цей момент повітря іонізується і таким чином починає пропускати електричний струм.

Апарат ПАТОН™ ПРИ-40S  серії «Standard» призначений для найвимогливіших користувачів, кому потрібен розумний компроміс між габаритами, мобільністю і функціональністю апарату на його повному номінальному струмі.   

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Метки:
(044) 258-20-20
Инструмент Профи © 2020